Jak mocna i wytrzymała jest pleciona torba skórzana?

Jak mocna i wytrzymała jest pleciona torba skórzana?

Wybierając plecioną torbę, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Zazwyczaj jest ona wykonana ze skórzanej linki lub sznurka. Inne rodzaje to Diamond Weave lub Interchangeable Leather Cord. Niezależnie od splotu, pleciona torba będzie dobrze trzymać się przed zużyciem. Dzieje się tak dlatego, że sznurki są często dość mocne i mogą wytrzymać wiele zużycia.

Leather Cord

Jeśli myślisz o zakupie skórzanej plecionej torby, jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś sobie zadać, jest “Jak mocna i trwała jest ta torba?”. Odpowiedź na to pytanie zależy od użytych materiałów. Pleciona skóra jest wykonana z wielu pasm prawdziwej skóry splecionych w jedną mocną nić. Zazwyczaj pleciona skóra to cienki skórzany fornir owinięty wokół oddzielnego materiału rdzeniowego.

Termin “sznur skórzany” jest czasami używany zamiennie z terminem “koronka skórzana”. Skóra jest przekształcana w kształt okrągłego sznurka poprzez rozciąganie lub ugniatanie. Paski są zwijane lub pozostawiane w kształcie kwadratu i są reklamowane jako “Leather Lace”. Pojedyncza nitka Leather Cord może być wzmocniona przez splatanie lub oplatanie kilku pasków razem. Jedną z najbardziej popularnych metod splatania wielu pasków skóry jest Leather Whip.

Podobne wpisy:  Jak zawiązać pasek z materiału do sukienki

Leather cord to kolejna popularna opcja. Wykonany ze skóry, jest niesamowicie trwały i elastyczny. Skórzany sznurek ma nieograniczoną liczbę kreatywnych możliwości i jest idealnym wyborem dla wysokiej klasy torebek. Oprócz skórzanych plecionych torebek, można znaleźć torebki wykonane również z innych materiałów. Torebki skórzane plecione to także doskonały wybór do codziennego użytku. Możesz również znaleźć kilka unikalnych akcesoriów z plecioną skórą – będą one elementem konwersacji na każdej imprezie!

Skórzana koronka

Skórzana pleciona torebka może wyglądać elegancko i wyjątkowo. W przeciwieństwie do innych typów torebek, te nie ulegają łatwo uszkodzeniom. Są również bardzo trwałe. Skórzana plecionka jest dobrym wyborem na torebkę, jeśli planujesz używać jej przez wiele lat. Istnieje wiele rodzajów skórzanego oplotu, w tym skórzany sznurek, zamsz, przeplatana skóra i metaliczna skóra. Dowiedz się, jaki typ jest dla Ciebie odpowiedni, czytając o kilku najbardziej popularnych typach.

Podobne wpisy:  Jak prawidłowo założyć pasek do spodni

Wymienny sznurek skórzany

Jeśli szukasz skórzanego sznurka, który możesz wykorzystać w plecionych torbach, powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka różnych ich rodzajów. Plecione sznurki skórzane składają się z wielu pasm prawdziwej skóry, które są splecione razem, tworząc mocną nić. Te pasma skóry są często wykonane z cienkiej skórzanej okleiny owiniętej wokół materiału rdzeniowego. Poniższy film pokazuje różne rozmiary okrągłych sznurków skórzanych.

Sznurek skórzany to zabawny i wszechstronny materiał, który może być używany do wielu zastosowań. Pochodzi z krawędzi skóry i ma nieskończoną ilość zastosowań. Możesz go zaplatać, tworząc zamknięcia torebek i dodając do nich osobisty akcent. Oprócz plecionych toreb, możesz użyć skórzanego sznurka do splatania batów, pasków, a nawet butów roboczych. Upewnij się tylko, że znajdziesz odpowiedni do tego zadania.

Aby wykonać pleciony pasek do torby, możesz zaplatać skórzany sznurek w dowolnej długości. Aby uzyskać prosty warkocz, możesz użyć skórzanego sznurka z jednym końcem i drugim. Gdy oba końce zostaną zaplecione, możesz przymocować haczyk obrotowy do wolnego końca. Następnie możesz przymocować swoją torbę do paska. Ten proces to fajny sposób na urozmaicenie swojej torby bez wydawania dużej ilości pieniędzy.

Podobne wpisy:  Jak się mierzy pasek do spodni

Diamond Weave

Torba z plecionki o splocie diamentowym wykonana jest z mocnego, wytrzymałego materiału. Tkanina wierzchnia jest wybierana ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość i lekkość. Zewnętrzna powłoka jest chroniona przez twardą folię TPU, podobną do materiału używanego do produkcji wysokiej klasy kurtek wodoodpornych. Na tkaninę wierzchnią nałożona jest również specjalna powłoka DWR. Dzięki niej torba jest wodoodporna, mocna i trwała. Dzięki temu torba idealnie nadaje się do codziennego użytku.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jaki pasek do brązowych butów?
Czytaj Dalej

Jaki pasek do brązowych butów?

Wybór idealnego pasa do brązowych butów może być trudny, ponieważ kolor brązowy występuje w różnych odcieniach i teksturach.…