Modele spodni podkreślających pośladki – musisz je zobaczyć

Modele spodni podkreślających pośladki – musisz je zobaczyć

Istnieje wiele powodów, dla których musisz zobaczyć modele spodni podkreślających pośladki. Po pierwsze, spodnie nie zawsze są szyte na standardowe sylwetki. Często wzór i szwy nie są pochlebne dla Twojego typu ciała. Po drugie, są modele, które schlebiają brzoskwiniom w kształcie gruszki. Wreszcie, są modele, które podkreślają pośladki, akcentując twoje krzywe. Aby zrozumieć, dlaczego musisz zobaczyć te spodnie, musisz wiedzieć, jak one wyglądają.

Wzory są przeznaczone dla standardowych figur

Aby dopasować parę spodni, upewnij się, że mierzysz się prawidłowo. Nie powinieneś uwzględniać naddatków na szwy ani zaszewek. Zmierz się przez bieliznę i porównaj swoje wymiary z wzorami. Jeśli spodnie będą zbyt ciasno dopasowane, nie będą wygodne i uwydatnią wady sylwetki. Pomiaru należy dokonać w najpełniejszej części bioder, czyli zazwyczaj osiem do dziewięciu cali poniżej linii talii.

Podobne wpisy:  Stylizacje dla pań na 18 urodziny - modnie i elegancko

Możesz użyć prawdziwych ludzi jako modeli do wykroju, ale pamiętaj, że ubrania, które nosisz będą wyglądać inaczej niż modele na ilustracjach wykroju. Na przykład, ilustracja wykroju spodni z magazynu McCall’s lub Today’s Fit będzie prawdopodobnie niedokładna, ponieważ modelka została wymodelowana dla kobiety o przeciętnym wzroście. Dla porównania, standardowy rozmiar postaci w McCall’s i Today’s Fit ma około siedem i pół głowy, podczas gdy prawdziwa osoba ma około siedem do ośmiu i pół głowy wzrostu.

Szwy podkreślają krągłości

Wybierając odpowiedni styl spodni do noszenia, zastanów się, jak krój i szwy podkreślą Twoje naturalne krągłości. Zazwyczaj wzory są zaprojektowane tak, aby pasowały do standardowych sylwetek, ale nie zawsze przekłada się to na Twój kształt. Powinnaś raczej szukać spodni, które pasują do Twoich krzywizn, a jednocześnie są funkcjonalne. Niezależnie od tego, czy jesteś drobną kobietą, kobietą plus-size, czy gdziekolwiek pomiędzy, istnieje wiele modeli spodni, które będą na Tobie świetnie wyglądać.

Podobne wpisy:  Jak zakryć wystający brzuch sukienką

Brzoskwinie w kształcie gruszki

Pomimo swojego kształtu gruszki, niektórym osobom nadal trudno jest nosić spodnie. Na przykład osoby w kształcie gruszki mogą nosić spodnie, które mają szerokie nogawki i szeroką talię, podczas gdy inne typy powinny nosić spódnice, które są krótkie lub z wysokim stanem. Nogi osoby o kształcie gruszki powinny być wydłużone, więc powinna ona nosić spódnice o długości do kolan lub dłuższe.

Aby zrównoważyć sylwetkę, ważna jest długość rękawów. Wybierz rękawy z szerokim obszyciem, aby wydłużyć górną część ciała. Długie rękawy powinny mieć niewielką objętość w biodrach. Jeśli ma długi tors, pionowe paski mogą zrównoważyć jej ciało, wydłużając je. A jeśli ma długi, wąski tors, styl z wysoką talią może go zrównoważyć.

Legginsy z ozdobnymi szwami

Aby zrozumieć, dlaczego powinnaś kupić parę spodni podkreślających pośladki, musisz najpierw zrozumieć, czym one są. Kobiety o gruszkowatym kształcie są często celem rajstop z detalami podkreślającymi pośladki. Ich biodra są naturalnie krzywe, a uda są ogólnie zmysłowe, więc stanowią świetną kandydatkę do legginsów. Kształt litery “A” to kolejny typ sylwetki, w którym dochodzi do stopniowego poszerzania się obszaru pośladków.

Podobne wpisy:  Jak się ubrać do ślubu cywilnego

Tradycyjnie, spodnie podkreślające pośladki były wykonywane z jarzmem lub kieszenią, która dodawała im pełności i wymiaru. Choć kieszenie nadal mogą podkreślać tyłek, powinny być umieszczone w odpowiednim miejscu. Wysokie kieszenie sprawią, że twój tyłek będzie wyglądał na szeroki, podczas gdy dalekie sprawią, że będzie wyglądał na bardziej perwersyjny. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów, aby zwrócić uwagę na swój tyłek, nie odsłaniając przy tym zbyt wiele.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Przykładowe zdjęcia stylu lat 90.
Czytaj Dalej

Przykładowe zdjęcia stylu lat 90.

Jakie są przykłady stylu lat 90-tych? Lata 90. to czas luźnych, lejących się sukienek i prowokacyjnych wzorów. Inne…