Nosząc skórzaną kurtkę na zimę – załóż pod nią coś ciepłego

Nosząc skórzaną kurtkę na zimę – załóż pod nią coś ciepłego

Kiedy nosisz skórzaną kurtkę podczas chłodniejszych miesięcy, ważne jest, aby założyć pod nią coś ciepłego. Zainwestuj w dobrej jakości parkę lub inną ciepłą warstwę. Pomoże ona utrzymać ciepło szyi, palców i głowy. Możesz również nosić czapkę lub duży szalik. Jeśli nie założysz czegoś ciepłego pod kurtkę, będziesz wyglądał nie tylko niewyszukanie, ale także będziesz sprawiał wrażenie zimnego.

Unikaj noszenia wełnianych swetrów ze skórzanymi kurtkami

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi podczas noszenia skórzanej kurtki jest próba założenia pod nią wełnianego swetra. Chociaż kurtki skórzane są zaprojektowane tak, aby były uniwersalne i mogły pomieścić wiele warstw, wełniane swetry mogą być dla nich zbyt duże. Dlatego unikaj noszenia wełnianego swetra ze skórzanymi kurtkami w zimie. Aby uniknąć tego błędu, czytaj dalej, aby poznać kilka wskazówek.

Podobne wpisy:  Przykłady hiszpańskich strojów ślubnych

Aby zapewnić sobie ciepło, unikaj noszenia swetra lub pary dżinsów ze skórzaną kurtką. Dzieje się tak dlatego, że dżinsy będą przyciągać zimno, a tym samym zwiększać temperaturę w nogach. Dodanie warstw pod spodem pomoże zapobiec temu problemowi i zapewni Ci ciepło w zimie. Następnie, można accessorize z kapeluszem lub szalikiem. Skórzana kurtka może być również noszona ze skórzaną kamizelką lub obszernym szalikiem.

Warstwa z cieplejszymi elementami

Jeśli chodzi o warstwowanie kurtki skórzanej na zimę, kluczem jest skupienie się na równowadze. Jeśli masz na sobie dużą kurtkę, nałóż ją na cienki top, taki jak t-shirt lub sweter, aby ograniczyć jej objętość do minimum. Dodaj prostą parę butów, aby zakończyć wygląd. Z drugiej strony, jeśli nosisz grubszą skórzaną kurtkę, równowaga jest niezbędna. Pod spód będziesz potrzebować cienkiego t-shirtu lub dzianiny, a grubszy płaszcz możesz nałożyć na koszulę lub szalik.

Układając skórzaną kurtkę na zimę, pamiętaj, aby potraktować ją impregnatem wodoodpornym, który ochroni ją przed żywiołami. Aby zapewnić sobie dodatkowe ciepło, kurtkę należy założyć na sweter pod spodem. Nawet jeśli jest zbyt ciepła, to nadal jest to świetny wybór na zimną pogodę. Ucząc się, jak nakładać warstwowo skórzaną kurtkę na zimę, będziesz mogła zachować ciepło, wyglądać szykownie i pokazać swoją nową modę.

Podobne wpisy:  Przykłady stylizacji zestawu jeansowego

Unikaj noszenia brązowej koszuli lub spodni ze skórzaną kurtką

Podczas noszenia skórzanej kurtki ważne jest, aby unikać łączenia jej z ubraniami w ciemnych kolorach. Nawet jeśli temperatura na zewnątrz wynosi 60 stopni, należy unikać noszenia brązowej koszuli lub spodni z kurtką skórzaną na zimę. Brązowe i czarne kurtki skórzane nigdy nie powinny być noszone razem. Są one zbyt podobne w wyglądzie. Na szczęście istnieje wiele sposobów na sparowanie skórzanej kurtki z brązową koszulą i spodniami.

Brązową kurtkę skórzaną najlepiej nosić z jaśniejszymi odcieniami kolorów. Na przykład biel sprawi, że skórzana kurtka w ciemnym kolorze będzie wyglądać bardziej wyrafinowanie. Ta zasada dotyczy również spodni i koszuli w kolorze brązowym. Podczas gdy brąz i czerń są świetne razem na zimną pogodę, zderzają się, sprawiając, że wygląda to zbyt błotniście. Noszenie brązowej kurtki skórzanej z brązową koszulą lub spodniami stworzy nieatrakcyjny wygląd.

Podobne wpisy:  Kilka propozycji modowych - damski strój jednoczęściowy

Unikaj noszenia podszewki sherpa ze skórzanymi kurtkami

W przeciwieństwie do tego, co myśli wiele osób, podszewka sherpa nie jest stworzona dla skórzanych kurtek. W rzeczywistości podszewka sherpa nie nadaje się do skórzanych kurtek, ponieważ sprawia, że skóra wygląda nieatrakcyjnie. Choć może wyglądać fajnie, gdy jest noszona do skórzanej kurtki, jest zbyt nieporęczna i nie zapewni Ci ciepła. Dlatego najlepiej jest trzymać się z dala od podszewki sherpa, zwłaszcza jeśli nie planujesz jej często nosić.

Jeśli myślisz o zakupie podszewki sherpa do swojej kurtki, powinieneś wiedzieć, w co się pakujesz. Podszewka sherpa to gruby materiał, który zazwyczaj wykonany jest z bawełny, akrylu lub poliestru. Z kolei prawdziwy shearling pochodzi od owcy z nienaruszoną wełną. Jest niezwykle miękki, co czyni go dobrym izolatorem i dlatego kurtki skórzane z podszewką sherpa są cieplejsze niż te bez podszewki.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jak nosić rajstopy ze spódnicą
Czytaj Dalej

Jak nosić rajstopy ze spódnicą

Jeśli rozważasz noszenie spódnicy z rajstopami, masz wiele opcji. Podczas gdy czarne rajstopy są zawsze podstawą, wzory stały…
Przykłady stylizacji
Czytaj Dalej

Przykłady stylizacji

Spódniczka mini nie musi być elementem wyzywającym, zwłaszcza jeśli wiesz jak ją stylizować. Może być zarówno zalotna jak…