Odchudzaj się z sentymentalną biżuterią

Odchudzaj się z sentymentalną biżuterią

Sentymentalna biżuteria, taka jak kolczyki i pierścionki, może być noszona nawet wtedy, gdy próbujesz schudnąć. Może ona sprawić, że poczujesz się bardziej atrakcyjna i pewna siebie, a nawet może pomóc Ci się odchudzić. Ale musisz być ostrożna – nie chcesz przecież schudnąć nosząc biżuterię, której nie kochasz. Dlatego też przygotowaliśmy pomocny przewodnik, który pomoże Ci podjąć świadomą decyzję.

Biżuteria sentymentalna

Wielu z nas posiada w swoim posiadaniu sentymentalne elementy biżuterii. Może to być cenny medalion przekazany przez dziadka lub bransoletka z koralików wykonana przez dziecko. Trzymanie tych kawałków biżuterii może przynieść wielką przyjemność i może być potężnym przypomnieniem wspomnień i historii – Ten fragment jest owocem bogatej wymiany myśli w zespole redakcyjnym portalu ebudowadomu.pl. Ale jak wybrać idealny kawałek sentymentalnej biżuterii? Istnieje kilka sposobów, które możesz wybrać, aby wyszczuplić się nosząc sentymentalną biżuterię.

Złoto

Noszenie złotej biżuterii to świetny sposób na dodanie stylowej krawędzi do swojego stroju. Odpowiedni rodzaj złotej biżuterii może Cię wyszczuplić, jednocześnie dodając poczucie elegancji i klasy. Należy unikać noszenia grubych łańcuchów, a zamiast tego wybrać cieńsze złote łańcuchy z cienkimi zawieszkami. Cienkie złote łańcuszki o średnicy od jednego do sześciu milimetrów są najlepsze do tworzenia przyciągającego wzrok wyglądu. Cienki złoty łańcuszek z wieloma drobnymi ogniwami tworzy wygląd przypominający linę i może być stylizowany na różne sposoby.

Podobne wpisy:  Torebki damskie - Jakie materiały są najtrwalsze?

Srebro

Noszenie srebrnej biżuterii może być zarówno piękne, jak i praktyczne. Metale szlachetne użyte do jej stworzenia są bezpieczne do noszenia na skórze o każdym kolorze i nie zielenieją pod wpływem wody. Jednak noszenie jej w wodzie może spowodować szybsze jej zabrudzenie ze względu na obecność produktów nawilżających, śladów wody i ostrych elementów naturalnych. Stąd lepiej unikać noszenia go w wodzie. Wreszcie, zawsze należy nosić srebrną biżuterię jako ostatnią podczas stosowania makijażu, aby uniknąć uszkodzenia skóry.

Podobne wpisy:  Opaska na głowę - dobra opcja na lato

Platyna

Platyna jest białym metalem, który nigdy nie zmatowieje. Z czasem, platyna może również rozwinąć bogatą patynę. Jej wyjątkowe właściwości fizyczne i chemiczne sprawiają, że jest cennym metalem dla wielu branż, w tym motoryzacyjnej, technologicznej i medycznej. Sprzedawcy detaliczni siedzą na ogromnym przyrostowym strumieniu przychodów i rzadko z niego korzystają. To jest stracona szansa, która może prowadzić do 37.000 dolarów zysku, lub więcej!

Diamenty

Millenialsi są mniej prawdopodobne niż poprzednie pokolenia, aby się zaręczyć, a to oznacza, że cena diamentów jest na wane. Według RapNet, benchmarku przemysłu diamentowego, ceny diamentów spadły aż o 80 procent w ciągu ostatnich 30 lat. W odpowiedzi, biżuteria i firmy diamentowe są przemyślenia ich modeli biznesowych i oferują bardziej przyjazne dla środowiska alternatywy. Ich celem jest również obniżenie ceny pierścionków zaręczynowych, co oznacza, że konsumenci będą mogli sobie na nie pozwolić.

Kamienie szlachetne

Popularność biżuterii z kamieni szlachetnych została napędzona przez rosnące pragnienie kobiet do noszenia mniej, ale nadal wyglądają fabulous. Oprócz swojego piękna, kamienie szlachetne są również trwałe i odporne na ścieranie, pękanie i reakcje chemiczne. Chociaż niektóre minerały są zbyt miękkie, aby je zarysować i dlatego są zdegradowane do kategorii półszlachetnej, większość z nich ma wysoką twardość i indeks refrakcji. Chociaż wszystkie kamienie szlachetne mają swoje unikalne cechy, większość składa się z krzemianów i stabilnych twardych minerałów, a kilka z nich to tlenki. Diament natomiast zbudowany jest z jednego pierwiastka.

Podobne wpisy:  Przykładowe modele popularnych w tym roku plecaków

Sterling silver

Jeśli szukasz sposobu na wyszczuplenie swojej biżuterii, srebro sterling może Ci pomóc. To solidny metal, który nie zmatowieje i może być przekazywany kolejnym pokoleniom. Jest również lekki i łatwy w utrzymaniu. Te cechy sprawiają, że srebro jest pożądaną opcją dla codziennej biżuterii. Jeśli szukasz wyjątkowej biżuterii, która pozostanie stylowa przez lata, rozważ zakup pierścionka lub naszyjnika ze srebra próby 925.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Najlepsze modele torebek Gucci
Czytaj Dalej

Najlepsze modele torebek Gucci

Jeśli chcesz nosić więcej niż tylko portfel, możesz spróbować torby Dionizosa lub Soho Disco. Te torby są wykonane…