Ubiór na wystający brzuch – co nosić?

Ubiór na wystający brzuch – co nosić?

Jeśli martwisz się swoim wystającym brzuchem, jest kilka sztuczek, które możesz wykorzystać, aby go ukryć. Fasony o linii empire odciągają uwagę od Twojego brzucha, tworząc iluzję wyższej talii. Wybierz też sukienkę o linii A lub z flarą, która nie podkreśli Twojego wystającego brzuszka. I nie zapominaj o Pep(py)lum, wybawicielu krągłych dziewczyn!

Odwróć uwagę od brzuszka za pomocą wzorów i kolorów

Możesz ukryć swój wystający brzuszek, nosząc spodnie i spódnice z szerokimi nogawkami. Kontrastujące kolory i wzory na górze i na dole również mogą odwrócić uwagę od brzucha. Spróbuj obciągnąć bluzkę tak, aby leżała wyżej niż brzuch. Dodanie naszyjnika do topu może również odwrócić uwagę od brzucha. Wciągnięcie koszuli pomaga stworzyć linię w poprzek brzucha.

Podobne wpisy:  Spodnie narciarskie dla pań - kilka polecanych modeli

Innym sposobem na ukrycie wystającego brzucha jest noszenie luźnych drapowań i asymetrycznych bluzek, które rozbijają sylwetkę. Ponczo to kolejny dobry sposób na ukrycie wystającego brzucha. Noszenie spodni może mieć ogromny wpływ na rozmiar Twojego brzucha. Noś kontrastujące kolory na górze i na dole, aby zrównoważyć tors.

Drukowane działa jako sartorial kamuflaż

Jeśli chcesz zamaskować swój wystający brzuch bez pokazywania zbyt wiele skóry, powinieneś spróbować drukowanych kawałków. Taki nadruk może ukryć Twój wystający brzuch i zakamuflować całe ciało. Drukowana sukienka lub spódnica ukryje wystający brzuszek. Możesz również użyć ruchów lub miękkiej draperii, aby zakamuflować swój brzuszek. Miękka draperia lub ruchy z boku talii sprawią, że Twoja talia będzie wyglądać na węższą. Elementy z nadrukami również mogą ukryć wystający brzuszek i wprowadzić żywe kolory do Twojej garderoby.

Podobne wpisy:  Chuda kobieta i sukienka - co nosić? Kilka wskazówek

Style o linii empire ukrywają wystający brzuch

Jeśli martwisz się o swój brzuch, możesz nosić sukienkę w stylu linii empire, aby zamaskować brzuszek. Sukienki empire są zaprojektowane tak, aby były dopasowane do formy na górnej połowie i luźne na dole. Te sukienki ukryją Twój brzuszek, jednocześnie podkreślając inne cechy Twojego ciała. Sukienka empire jest również pochlebna, jeśli jest noszona z odpowiednim pasem, który powinien być umieszczony na wąskiej części tułowia zamiast nad żołądkiem.

Podobne wpisy:  Ubrania wyrównujące szerokie biodra - co nosić

Jednym z najlepszych sposobów na ukrycie wystającego brzucha jest unikanie noszenia ubrań z nadmiarem materiału wokół brzucha. W tym celu możesz wypróbować sukienki z drapowanymi frontami lub falbankami. Innym świetnym stylem na ukrycie wystającego brzucha jest sukienka w stylu empire, która jest otwarta w talii. Taki fason odciągnie uwagę od brzucha i podkreśli szczupłe części Twojego ciała.

Pep(py)lumy są zbawcą każdej krągłej dziewczyny

Jeśli chodzi o modę, peplumy są najlepszym przyjacielem krągłej dziewczyny. Te eleganckie bluzki mogą ukryć brzuszek, podkreślając jednocześnie smukłe biodra. Mogą również pomóc wyrównać szerokie ramiona. Bluzka w peplum może być noszona do spodni typu cigarette. Wełniana bluzka w peplum najlepiej zachowuje swój kształt. Uważaj na tanie podróbki w sklepach.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jak się ubrać na randkę w kinie
Czytaj Dalej

Jak się ubrać na randkę w kinie

Jeśli masz zbliżającą się randkę w kinie, powinieneś wiedzieć jak się ubrać na tę okazję. Główna zasada, o…