Biżuteria ślubna – efektywnie podkreśl swoje atuty

Biżuteria ślubna – efektywnie podkreśl swoje atuty

Podczas noszenia biżuterii ślubnej pamiętaj, że nie chcesz przesadzić ze zbyt dużą ilością metali. Miej na uwadze swój kształt twarzy i wybierz punkt skupienia dla swojej biżuterii ślubnej. Ważne jest również, aby wybrać wygodny kawałek biżuterii do noszenia. Zebraliśmy razem kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci znaleźć idealny kawałek biżuterii ślubnej. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby wyglądać i czuć się najlepiej w dniu ślubu.

Unikanie zbyt wielu metali w dniu ślubu

Najważniejszą zasadą noszenia obrączek w dniu ślubu jest noszenie nie więcej niż dwóch różnych metali. Jeden z nich to wybrany przez Was metal szlachetny, a drugi to zupełnie inny metal. Noszenie więcej niż dwóch różnych metali zrujnuje Twój wygląd i spowoduje zamieszanie. Noszenie zbyt wielu metali może również prowadzić do zakłopotania i bólu w późniejszym czasie, dlatego ważne jest, aby wybierać ostrożnie.

Podobne wpisy:  Najlepsze i najmodniejsze modele torebek Gucci

Pamiętając o swoim kształcie twarzy

Wybór biżuterii ślubnej może być zdradliwy dla narzeczonych, ponieważ musi nie tylko uzupełniać suknię panny młodej, ale także jej kształt twarzy. Ważne jest, aby rozważyć swój kształt twarzy przy wyborze biżuterii, ponieważ niektóre kształty są bardziej pochlebne niż inne. Na przykład, okrągłe typy twarzy wyglądają najlepiej w kolczykach żyrandol, podczas gdy te z kwadratowymi lub prostokątnymi twarzami powinny wybrać naszyjniki, które są dłuższe niż dekolt. Wisiorki o okrągłych kształtach, takie jak kryształy w kształcie serca, mogą pomóc w przeciwdziałaniu kanciastości.

Dla panien młodych o okrągłych twarzach ważne jest, aby wybrać dekolt, który schlebia kształtowi twarzy. Wybór biżuterii z niższym dekoltem sprawi, że będziesz wyglądać piękniej, podczas gdy te z wyższym będą wyglądać niepochlebnie. Ponadto, naszyjniki i wiszące kolczyki powinny pasować do stylu Twoich włosów, ponieważ mają tendencję do wyglądania lepiej na kobietach o okrągłych twarzach. To samo dotyczy dekoltu sukni.

Podobne wpisy:  Jaki pasek do jeansów

Wybór wygodnej biżuterii

Wybór wygodnej biżuterii ślubnej jest ważny, ponieważ podkreśli ona Twój wygląd, nie będąc zbyt przytłaczającą. Naszyjnik powinien uzupełniać Twoją suknię, a nie ją przyćmiewać. Dłuższe naszyjniki wyglądają nie na miejscu z sukni bez ramiączek, podczas gdy prosty naszyjnik uzupełnia plunging v-neck. Ważne jest również, aby wybrać taki element biżuterii, który nie będzie wplątywał się w sukienkę, ponieważ może to odwrócić uwagę od ogólnego wyglądu.

Niezależnie od odcienia Twojej skóry, powinnaś unikać przesadzania z biżuterią. Chociaż noszenie diamentowego lub perłowego naszyjnika może być dramatyczne, ważne jest również, aby nosić coś, co pasuje do Twojego ciała i osobowości. Jeśli rzadko nosisz biżuterię, nie wybieraj kolczyków ślubnych w stylu żyrandola, które Cię przytłoczą. Jeśli zwykle nosisz naszyjniki w stylu kropli, śmiało załóż taki, który uzupełni Twój dekolt i Twoją karnację.

Podobne wpisy:  Jak zapiąć pasek do spodni

Pamiętając o swojej fryzurze

Przy wyborze biżuterii ślubnej, Twoja fryzura również powinna odgrywać rolę. Pamiętanie o fryzurze panny młodej przed zakupem biżuterii ślubnej pomoże Ci znaleźć odpowiednie kawałki. Ważne jest, aby wybrać styl, który będzie uzupełniać suknię i fryzurę. Jeśli włosy będą w górze, trzeba będzie wybrać mniejsze kolczyki i naszyjniki. Jeśli będziesz miała rozpuszczone włosy, powinnaś wybrać proste, delikatne łańcuszki.

Jeśli Twoja fryzura jest rozpuszczona, powinnaś wybrać kolczyki o większej długości. Możesz nadal nosić kolczyki sztyfty, ale powinnaś upewnić się, że nie są one zbyt duże. Powinnaś również wybrać parę, która będzie uzupełniała Twoją kolorystykę. Na przykład, panna młoda nosząca białą suknię powinna wybrać kolczyki z niebieskimi akcentami. Kolczyki te będą uzupełniały kolor włosów w sukni.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jak zapiąć pasek do spodni
Czytaj Dalej

Jak zapiąć pasek do spodni

Zapinanie pasa do spodni może wydawać się banalnym zadaniem, ale w rzeczywistości wiele osób ma z tym trudności.…