Ubrania podkreślające dekolt – jak się ubrać?

Ubrania podkreślające dekolt – jak się ubrać?

Jeśli masz szczupły biust i wąskie ramiona, możesz wykorzystać ubrania, które podkreślają dekolt na swoją korzyść. Dekolt w łódkę to świetny styl, który schlebia małemu biustowi. Pozioma linia poprowadzona przez kość ramienną wskazuje na Twoje ramiona, co sprawia, że jest to świetny wybór dla wąskich ramion. Możesz stworzyć kobiecy wygląd, łącząc kwadratowy lub okrągły dekolt z krótką spódnicą – Te słowa zostały zainspirowane przez zespół portalu ebeautystore.pl.

Tworzenie krągłości za pomocą okrągłego dekoltu

Kiedy tworzysz ubranie z okrągłym dekoltem, istnieją dwie podstawowe techniki. Po pierwsze, musisz odciąć środkowe ściegi dekoltu. Te ściegi powinny stanowić około 30 do 50% szerokości szyi. Następnie, można ukształtować każdą stronę dekoltu, aby stworzyć gładki łuk. Możesz użyć kilku zestawów ścięć lub zmniejszyć liczbę ściegów. Im więcej obszyć użyjesz, tym płytsza będzie krzywa.

Druga metoda polega na wycięciu koła z tkaniny. Upewnij się, że wycinasz tkaninę w rozmiarze, który jest większy niż Twój pomiar klatki piersiowej. Kiedy już to zrobisz, możesz użyć wzoru na zakrzywiony dekolt. Dzięki temu krzywizny będą bardziej wyraziste. Pamiętaj o zaznaczeniu marginesu na szwy i złożeniu papieru wzdłuż krawędzi wzoru przed jego wycięciem.

Podobne wpisy:  Jak odnowić swoją szafę dzięki poradom COVID-19 Lockdown

Dekolt w łódkę

Dekolt w łódkę jest bardzo kobiecy i delikatny, dlatego najlepiej łączyć go z miękkimi fryzurami. Wysoki koński ogon utrzymuje włosy z dala od twarzy i będzie wyglądał świetnie z dekoltem w łódkę. Możesz ozdobić go spinkami lub kwiatami, aby dodać mu kobiecego charakteru. Naszyjnik typu choker również będzie wyglądał świetnie z tym dekoltem! Dekolt w łódkę jest zarówno klasyczny, jak i modny, więc bez problemu dopasujesz go do wielu stylów i kolorów.

Tworzenie równowagi za pomocą falbany

Falbany dekolty mogą dodawać ciału objętości. Zwłaszcza jeśli znajdują się w pobliżu biustu, mogą sprawić, że będzie się on wydawał większy niż w rzeczywistości. Utrzymanie górnej połowy ciała w prostej formie pozwoli wyróżnić Twoje kształty. Ponadto, obszerne rękawy mogą dodać więcej objętości do górnej połowy ciała, jak również. Oto kilka wskazówek, jak zrównoważyć swoją sylwetkę za pomocą falbankowego dekoltu.

Podobne wpisy:  Szorty kąpielowe dla kobiet - hit 2022 roku

Jeśli jesteś drobna lub masz gruszkowaty kształt ciała, falbany mogą ukryć tę wadę i sprawić, że będziesz wyglądać na większą niż w rzeczywistości. Z drugiej strony, jeśli Twoje ciało jest prostokątne, falbany mogą dodać krągłości Twojemu biustowi. Falbany mogą nawet sprawić, że będziesz wyglądać na większą, jeśli Twój dekolt jest zaokrąglony. Należy jednak zachować ostrożność przy większych kobietach i osobach o zaokrąglonych twarzach.

Tworzenie smukłego wyglądu z kwadratowym dekoltem

Kwadratowy dekolt może wyglądać niepochlebnie, chyba że wiesz, jak go zrównoważyć. Możesz podkreślić swój dekolt, wybierając odpowiednią tkaninę. Naturalne tkaniny odwrócą uwagę i ukryją wypukłości lepiej niż materiały syntetyczne. Kwadratowy dekolt z detalami będzie przyciągał wzrok w górę i w dół. Choker na dekolcie pomoże go zrównoważyć. Noszenie chokera przy kwadratowym dekolcie sprawi, że będziesz wydawać się bardziej smukła.

Aby podkreślić swój kwadratowy kształt twarzy, wybierz sukienkę z dekoltem w kształcie litery V lub kwadratowym. Tego typu dekolty wydłużają kwadratową twarz i sprawiają, że wydaje się ona węższa. Dzięki nim również okrągłe twarze wyglądają szczuplej. Dekolt v może dobrze działać na osoby z długą, krótką lub szeroką szyją. Możesz również wybrać dekolt w kształcie litery V lub okrągły, aby Twoja twarz wyglądała na bardziej okrągłą i płaską.

Podobne wpisy:  Czy kurtka Columbia Transitional Jacket jest wodoodporna?

Noszenie dekoltu typu surplice lub wrap

Jeśli uwielbiasz dekolt v-neck, możesz spróbować nosić dekolt typu surplice lub wrap. Dekolt typu surplice to fałszywa chusta, która krzyżuje się na ramionach i jest zszywana na miejscu. Dekolt ten jest czasem mylony z dekoltem w kształcie litery V i ma wiele odmian. Jeśli zastanawiasz się, jak nosić dekolt typu surplice, warto wziąć pod uwagę kilka wskazówek.

Surplicja to dekolt, który jest skrzyżowany po przekątnej, co tworzy głęboki kształt V. Styl ten był pierwotnie inspirowany męskimi szatami liturgicznymi, takimi jak grecka tunika albowa. W czasach współczesnych surplice to popularny styl, który jest wykonany z dwóch kawałków tkaniny i może być noszony samodzielnie lub pod innymi ubraniami. Tradycyjnie, wierzchnia część surplicy zwisa do kolan.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jak optymalnie wydłużyć nogi u kobiety
Czytaj Dalej

Jak optymalnie wydłużyć nogi u kobiety

Oto podstawy, aby optycznie wydłużyć nogi u kobiety. Najpierw musisz dowiedzieć się, które rodzaje spodni sprawią, że nogi…
Jak się ubrać na randkę
Czytaj Dalej

Jak się ubrać na randkę

Mężczyźni i kobiety powinni nosić coś prostego, aby nie być zbyt prowokującym. Mężczyźni powinni założyć t-shirt lub button-up…
Trening w plenerze – jak się ubrać?
Czytaj Dalej

Trening w plenerze – jak się ubrać?

Sposób ubierania się ma duży wpływ na to, jak można komfortowo ćwiczyć na świeżym powietrzu. Wiele tkanin technicznych,…