Szorty damskie – jak dobrać długość

Szorty damskie – jak dobrać długość

Aby znaleźć idealną długość szortów damskich, musisz dokonać pomiarów. Tylna część kroku, zwana również podwyższeniem, to punkt, w którym spotykają się szwy w kroku i na nogawkach. Aby określić swój obwód bioder, zmierz się wokół najszerszej części bioder i podwoić ten pomiar. Udo lub otwór na biodra to odległość od szwu bocznego do szwu w kroku, a otwór na nogi jest mierzony od szwu w kroku do dolnego obszycia. Aby określić całkowity obwód, zmierz odległość między nogami, a następnie podwoić ją, aby uzyskać całkowitą długość.

Unikaj rysowania linii na niepochlebnej części ciała

Kupowanie szortów, które schlebiają Twojej sylwetce, jest niezwykle istotne, a długość ma w tym celu decydujące znaczenie. Wybierz szorty, które są wystarczająco długie, aby zakryć całą nogę i unikaj szortów, które kończą się powyżej kolan. Ponadto, długość powinna być dopasowana do Twojego naturalnego kształtu i nie powinna kreślić linii na części ciała, której nie lubisz.

Pokaż tyle lub tyle skóry, ile czujesz się komfortowo

Istnieje wiele powodów, aby nosić szorty, które pokazują trochę skóry. Po pierwsze, większość kobiet nie lubi pokazywać swoich nóg, ale szorty to doskonały sposób na ukrycie cellulitu, żył, blizn i innych nieestetycznych problemów z nogami. Po drugie, noszenie szortów przyciągnie uwagę do Twojej sylwetki i zwróci uwagę na CIEBIE, a tego właśnie chcesz!

Podobne wpisy:  Koszula damska moro - czy jest jeszcze modna?

Podwiń je

Kiedy chcesz zaoszczędzić miejsce i sprawić, by Twoje szorty wyglądały dobrze, możesz zastanawiać się, jak je podwinąć. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Jednym z najprostszych sposobów jest powieszenie ich na klamerce. Innym sposobem jest złożenie ich nad wieszakiem. Aby je zwinąć, chcesz złożyć pas około jednej trzeciej drogi w górę. Jeśli zwiniesz je zbyt daleko, będzie to wyglądać tandetnie. Jeśli jednak chcesz, by wyglądały dobrze przez cały dzień, możesz użyć prostownicy do włosów, by wyglądały idealnie.

Aby złożyć szorty, musisz zacząć od odwrócenia ich na lewą stronę. Pozostawi to około 8 cm odkrytej strony wewnętrznej. Złóż dół szortów na pół i zagnij wewnętrzną krawędź nad dnem. Podwiń dół spodni do góry, a następnie mocno podwiń górę szortów. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, możesz użyć paska do związania rolki. Jeśli martwisz się o zagniecenia, możesz również spróbować użyć zwiniętej talii.

Składanie szortów jest podobne do składania długich spodni, ale jest znacznie łatwiejsze i wymaga mniejszej ilości materiału. Efektem końcowym powinien być zgrabny, kwadratowy kształt. Jeśli masz problemy ze składaniem, możesz zastosować “metodę Konmari” zalecaną przez japońską konsultantkę ds. organizacji Marie Kondo, aby ułatwić sobie znalezienie i złożenie szortów. Spróbuj trzymać pasek szortów w talii podczas ich składania. W ten sposób łatwiej pozbyć się wstępnych zmarszczek.

Podobne wpisy:  Przykłady stylizacji z żółtą marynarką damską

Aby złożyć szorty, pamiętaj, aby umieścić je przednią stroną do góry. Szwy z przodu powinny się pokrywać. Następnie należy złożyć siedzisko lub obszar krocza nad nogawkami. Nie chcesz, aby ta część była zbita, ponieważ może to sprawić, że szorty będą wyglądać brzydko. Ta metoda jest świetna dla podróżujących. Możesz również złożyć szorty na pół i zwinąć je. Przekonasz się, że dzięki temu będą wyglądać ładniej i bardziej płasko!

Zmierz długość

Przed zakupem pary szortów damskich ważne jest, aby dowiedzieć się, jak długie są. W tym celu znajdź wewnętrzny szew, który biegnie od dołu szortów do kroku. Niektóre szorty są zgrzewane bezszwowo, więc może nie być wewnętrznego szwu. W obu przypadkach znajdź punkt środkowy i zmierz od niego. Możesz użyć do tego banknotu dolarowego lub sznurka.

Jeśli szorty, które chcesz kupić, nie są wystarczająco długie, możesz je wydłużyć lub skrócić, skracając nogawki. W tym celu możesz użyć sznurka lub banknotu dolarowego. Szerokość zewnętrzna biegnie od górnej części pasa do dolnej części szortów. Należy również zmierzyć długość szortów damskich.

Podobne wpisy:  Jak wystylizować hiszpańską suknię na wesele - zdjęcia stylizacji

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowej pary szortów, ważne jest, abyś nauczył się mierzyć długość kroku. Ważne jest, aby znać długość szortów damskich, ponieważ długość pary może się różnić w zależności od pary. Aby uniknąć zakupu zbyt długich szortów, należy rozłożyć kilka par szortów przed ich zakupem.

Aby zmierzyć długość spodni damskich, można użyć taśmy mierniczej. Aby zapewnić dokładność, najlepiej mierzyć się z przyjacielem lub profesjonalnym krawcem. Kiedy już znajdziesz odpowiednią długość, możesz udać się na zakupy w poszukiwaniu idealnej pary. Możesz również skorzystać z pomocy przyjaciół i rodziny, aby dokonać pomiarów. Dobry przyjaciel może Ci również pomóc, mierząc obwód spodni i szortów.

Jeśli planujesz sprzedawać damskie szorty online, pomiar długości szwu powinien być dokładny. Najlepszym sposobem na to jest położenie szortów płasko na płaskiej powierzchni. Przed pomiarem należy wygładzić zmarszczki. Po zmierzeniu długości odcinka, zmierz wzrost przodu od talii do szwu krokowego. Ten pomiar pomoże Ci określić prawidłową długość szortów.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Wiadomości związane
Jaką sukienkę do białej koszuli wybrać?
Czytaj Dalej

Jaką sukienkę do białej koszuli wybrać?

Kupując białą sukienkę koszulową, ważne jest, aby wybrać odpowiedni styl dla swojej sylwetki i typu ciała. Wyróżniliśmy najpopularniejsze…